Taneční studio BAILA

O studiu

Rádi Vás vítáme na stránce našeho tanečního studia! Naše studio se nachází v samém srdci Prahy, nedaleko Staroměstského náměstí v domě “U zlatého melounu», tento dům má více než stoletou historii tance. V XIX století v domě se nacházela slavná taneční škola, kam šli tancovat známé a kreativní lidí a šlechtici se svými rodinami, kteří si mohli dovolit luxus. Přesně v této škole Jan Neruda setkal s láskou svého života, Annou Golinovou. Kromě toho, dům byl centrem kulturního renesance Prahy. Tady proběhla první taneční beseda. Také tady byla půjčovna klavíru, kterou často navštěvovali Petr Iljič Čajkovskij, Anton Rubinstein, Sergej Rachmaninov, Gan von Bülow a další. A to je jen malá část historie tohoto domu! Ty dny jsou pryč a škola dlouhou dobu byla prázdná, ale teď jeden ze sálů slavné školy opět pracuje v tváři tanečního studia BAILA.

Tančit může každý

V studiu BAILA nemáme žádné omezení týkající se věku a úrovni tance, v rozvrhu najdete skupiny jak pro začátečníky tak i pro pokročilé, a to jak pro mladé lidi, kteří chtějí tančit tak i pro dospělé. A samozřejmě, pořádáme semináře, na kterých každý může zlepšit své taneční schopnosti a naučit se svůj jedinečný styl.

Individuální přístup

A nejdůležitější … V našich třídách pro každého máme individuální přístup, proto počet míst v každé skupině je přísně omezen, což přispívá nejvíce efektivnímu učení. V souvislosti s tím předběžná rezervace je nutná. Vítejte v našem studiu BAILA!

Tance

Můžete si zvolit libovolní taneční směr, který Vás zajímá, a my uděláme vše pro Vás nejen, abyste maximálně ovládali zvolený tanec, ale také dostávali velkou radost a zábavu z procesu učení.

Neexistují žádné limity - čím víc o něco usiluješ, tím dál se dostaneš.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt