Svatební tanec

O tanci

Svatba je slavnost pro dva, kterou si budete pamatovat celý život. Vaši nejbližší hosté si s vámi přijdou užít moment štěstí tohoto dne, proto je dost důležité zařídit, aby všechno bylo dokonalé. Svatební tanec je prvním momentem začínajícího manželského života. Hodně lidí tohle bere nejenom jako nějaký obyčejný pomalý tanec, ale jako neobvyklou událost, na kterou se musí připravit předem zdokonalením každého tanečního kroku. Proto připrava svatebního tance je podstatná záležitost.

Každá nevěsta si přeje, aby tento den byl nejkrásnější a nejkouzelnější. Každý ženich chce uskutečnit sny své nevěsty. Aby svatební den byl živější, něžnější a zapamatovatelnější, novomanželé připravují svůj první manželský tanec, nově cití jeden druhého, chytají rytmus, naplňují se láskou.

V naší škole jsou profesionální vyučující, kteří vám pomohou uskutečnit vaše fantazie, přinést jiskru do vašeho svatebnéího večera. Můžete si zvolit klasický valčík, vášnivé tango nebo možná pro svatbu na čerstvém vzduchu se bude víc hodit plamenná salsa?

Kromě kurzu svatebního tance také nabízíme kurzy tance pro družičky, novomanžely s rodiči a tanec něvěsty pro ženicha.

ZANECHAT VZKAZ

Chcete začít tancovat? Je to snadné! Zavolejte nám na:

+420 773 135 573

Nebo použijte kontaktní formulář na pravé straně.

Čekáme na vás v našem studiu!

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Not readable? Change text. captcha txt