Reggaeton

Tanec plný jízdy, energie a odvahy

O tanci

Reggaeton – tanec-vizitka Puerto Rico a Latinské Ameriky, je to tanec plný pohybu, energie a odvahy. Tento tanec vychází z reggae, hip-hop a dancehall. A, samozřejmě, obrovský vliv na něj měla latinskoamerická téma. Tanec je založen na rytmických pohybech těla, beder, prsy, vlny, otočení a často i akrobatické prvky. Naučit se tančit reggaeton může každý. Zkušení trenéři vás naučí základní prvky, pak složitější akordy, pomůžou najít inspiraci pro vaši vlastní improvizaci. Mezi nadšenci tohoto stylu během tance vládne neskutečná atmosféra. Tímto tancem se dá roztočit celý dav.

Na rozdíl od většiny latinských tanců nepotřebujete pár. To je jeden z mála latinskoamerických tanců sólo. Kromě toho, reggaeton je skvělou alternativou běhu, lekcím ve fitness clubu a tělocvičnách. Tanec aktivuje všechny svaly v těle, což vám umožní udržovat své tělo v dobrém stavu a udržovat dobrou kondici. Každý chce být štíhlý, zdravý, fit a mít krásný tvar. Tanec reggaeton – to je nejen fyzické cvičení, ale i plastika, schopnost ovládat své tělo a také pozitivní emoce, tonus, energie a dobrá nálada. Reggaeton je tanec se zajímavou postavou. Pocítíte to i v průběhu první lekci. Tréninkové techniky reggaetonu podobají  hip-hopu, reggae, latině ve všech jejích projevech a také strip-plastice. Proto tento unikátní kurz různorodě rozvije každého.

Co dává reggaeton? Lekce se učí nejen jak roztočit na tanečním parketu, ale i jak byt harmonickou osobou. Díky učitelům naše taneční školy a reggaetonu, samozřejmě, udržíte své tělo v kondici, budete mít pozitivní myšlenky, zbavíte se shromážděných v průběhu mnoha let komplexů.

Reggaeton již získal srdce milionů, určitě získá i Vaše!

ROZVRH

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek

Zanechat vzkaz

Chcete začít tancovat? Je to snadné! Zavolejte nám na:

+420 773 135 573

Nebo použijte kontaktní formulář na pravé straně.

Čekáme na vás v našem studiu!

    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Not readable? Change text. captcha txt